אז מי אני?

 

היי! נעים מאוד. אני יפית. 
משחר ילדותי אני חיה ונושמת תזונה. השפעת אורח חיים על גוף האדם, ותזונה ופעילות גופנית בפרט, תמיד עניינו אותי.

סקרנותי הטבעית משכה אותי ללמודי מאמנים במכון וינגייט ומשם היישר ללימודי תזונה קלינית, במהלכם אימנתי לקוחות רבים, בהמשך פתחתי קליניקה עצמאית בשיטת NutraCocah – שיטה המכשירה את לקוחותיי לההפך התזונאים של עצמם.

כמאמינה גדולה במשפטו של הרמב"ם כי "מדע התזונה יפנה יום אחד למניעת מחלות מאשר לריפויין", אני מקפידה לשאול שאלות נוקבות ולהמשיך ללמוד, להשתלם ולחקור.

במקביל לקליניקה ולסדנאות הבישול הבריא שאני מעבירה, יזמתי מחקר בתחום התזונה והפרקינסון בשיתוף המכון להפרעות תנועה בשיבא במסגרת הפקולטה לרפואה באונ' תל אביב.
בין השנים 2010-2016, כהנתי בהתנדבות במשך שתי קדנציות כחברת ועדת ביקורת של עמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל - עמותת עתיד.
ובשנה וחצי האחרונות הייתי היועצת התזונתית של חברת סודקסו ישראל, תפקיד שכלל בין היתר ביקורת מסעדות בהיבט הקולינרי וכן בהיבט התזונתי. 

 

למען הנפש, אני יוצרת מתכונים פרי המצאתי המשלבים בריאות וקולינריה תחת קורת גג אחת ומשדרגת מתכונים קיימים לגרסא בריאה וטעימה יותר, כך שניתן להנות מהטעמים האהובים, ללא רגשות אשמה.

שאיפתי הגדולה היא להותיר חותם בעולם, בעשור האחרון אני עושה זאת דרך עולם התזונה ומקווה להצליח לעזור לכמה שיותר אנשים להנות מאכילה בריאה, כדי שנוכל לחיות בגרסא הבריאה והתוססת ביותר של עצמנו. מה שהחל כתחביב לשעות של אחרי העבודה והמחקר, הפך בעקבות הביקוש לעבודה נוספת וכיום אני משלבת סדנאות בישול בריא ליצירת אורח חיים בר קיימא לקבוצות בביתי ובבית לקוחותיי.