סיפורי הצלחה
רוני סקופ

יפית המדהימה,
התיישבתי מולך בפעם הראשונה, סתם

להתרשם... מצאתי את עצמי באופן טבעי נשאבת לתהליך בלי תחושה של קושי, מועקה או מטרד.
חשתי רק בפרץ של אנרגיות ומוטיבציה שהכנסת בי שהוביל אותי לרצות להתחיל לקחת את עצמי בידיים.
גם אני, כאחרים המגיעים אלייך, באתי מרקע של דיאטות וניסיונות כאלו ואחרים לרדת במשקל - דיאטנית, שומרי משקל ודיאטת הלחם.
כאן נתקלתי במשהו שונה.הרבה מעבר לדמות שנותנת תפריט ושוקלת, מצאתי מישהי שמלמדת אותי מה עומד מאחורי כל דבר, שמעודדת אותי כשאיני מרוצה מעצמי, מנטורית שנותנת מוטיבציה ותקווה.
היום אני 5 חודשים בתוך התהליך שלי איתך, 6 קילו פחות, מזיזה את עצמי הרבה יותר בזכותך והרבה יותר חכמה בכל הקשור למזון ובריאות הגוף.
עצם העובדה שיכולתי להחזיק מעמד את החודשים הללו ולהנות מהדרך כבר מוכיחה מבחינתי את יכולות הפלא שלך.
כל מפגש איתך מרתק, מעניין ומעורר השראה!
שמחה על כך שזכיתי להכירך! ומודה לך על כל הידע שצברתי בתוכי ושיישאר שם תמיד.
אני מרגישה שיש לי שליטה טבעית בתפריט שלי, בלי צורך לחשב, לספור, למדוד... זה פשוט שם! וזה בזכותך!! 
תודה על הכל, 
רוני סקופ, רעננה

נאור גולדמן

יפית, 

רציתי לומר תודה.
כאחד שמאז מעולם עסק בספורט, לא האמנתי שיש דרכים פשוטות יותר להשתפר.
תמיד הייתי חזק ובכושר טוב, אבל משום מה לא ממש ראו את זה על הגוף, השרירים הסתתרו מתחת למעטה שומן קל, אך לא בלתי נראה.
בפגישתנו הראשונה, סיפרתי לך שלאחרונה הגברתי את אינטנסיביות האימונים באופן משמעותי, וכתוצאה אני יורד יותר מדי במשקל, ובעצם מאבד מסת שריר.
בפגישתנו השנייה עברנו על דוחות האכילה שלי, וכמובן שקיבלתי ממך שטיפה רצינית.
הסתבר שבעצם אכלתי ללא הגבלה, עם פטיש מטורף לעוגות, שוקולדים וכל מה שטעים, ובכמויות מטורפות...
היות ועשיתי ספורט, והמשקל היה טוב, אז פשוט הרשיתי לעצמי לחגוג.
חיש קל קיבלתי הנחיות ברורות של עשה ואל תעשה עם כמויות וזמני אכילה, הקפדנו לא להיתפס לי על המשקל האופטימלי מבחינתי, והגוף התחטב להפליא.
מה שהיה יפה בתהליך זה שלא נכנסתי למשטר של צום, אלא להיפך, נכנסתי למשטר של פיטום :)
פשוט הייתי צריך לאכול אוכל בריא, בתזמון הנכון, והרבה, ואז לא נותר מקום או צורך לכל הזבל.
לאורך כל התהליך דאגנו לשמור על סיפוקים (עדיין חולה על מתוקים) והכל נעשה במתינות וללא פגיעה בהנאות החיים.
היום אני ממשיך להקפיד על התזונה והתוצאות ממשיכות להשתפר. 
בעצם גרמת לי להכיר יותר את הגוף שלי, להבין איפה אני טועה, ושיפרת ללא היכר את הבריאות, המראה, וביצועי הספורטיביים. וכל זה, באמת בלי מאמץ ניכר.
שוב תודה! 
נאור גולדמן. 

 לימור יהוד-דרורי

אחרי

לפני

כמו כל נערה מתבגרת, אחרי שירותי הצבאי, חשבתי כמה אני נראית "שמנה" ודחוף צריכה לחזור להתעמל.
אחרי שיחה עם בן-זוגי (שכיום בעלי) וכמה ימים של חוסר מצב-רוח, נרשמתי לחדר כושר במלוא המרץ כדי להתחיל חיים חדשים ובריאים יותר. במקביל החלטתי להיפגש עם דיאטנית קלינית.
לקראת המפגש הראשון, עלה בי חשש מלווה בהתרגשות על מי אני הולכת לסמוך בעיניים עצומות, שתעזור לי במצבי הנוכחי והלא רצוי בחיי?!
נפלה עלי מתנה משמיים - יפית היקרה: אישה מדהימה, מלאת נתינה, מוטיבציה אדירה, קורנת תמיד וחייכנית ללא הפסקה – מעודדת מס' 1 !!
עם תום המפגש הראשון רכשתי מיד חבילת יעוצים.
המפגש הראשון התקיים בספטמבר 2009, כשכל מפגש נערך אחת לשבוע-שבועיים לצורכי מעקב ושינויים בתפריט.
כמובן שכדי לדעת מאיפה מתחילים, צריך להישקל. עליתי על המשקל, ונדהמתי לראות את התוצאה: 73.8 ק"ג (בחיי לא חלמתי להגיע למספר כזה!). לפני שירותי הצבאי שקלתי 60 ק"ג, כלומר, העלתי כ-14 ק"ג.
היעד שהצבתי לעצמי היה 59 ק"ג ללא היסוס. אחרי שלקח לי כמה שעות לעכל את המצב ולהתעשת, אחזתי בידיי את התפריט שיפית הכינה עבורי ואמרתי לעצמי "זה המתכון לנצח".
כבר מהמפגש השני, המספרים במשקל לאט לאט התחילו לרדת בין 0.5 – 2 ק"ג.
לפעמים היו מצבי ייאוש, כי המשקל נתקע או עלה בכמה גרמים, אך יפית ידעה כי זה מצב זמני וניתן לתקנו.
באחת מהפגישות אמרה לי את המשפט: "כשלון הוא רק הזדמנות להתחיל מחדש," נכון שלפעמים יש מעידות אך צריך לקום על הרגליים ולחזור למסלול, וכך זה היה.
כחודש אחרי המפגש הראשון, קיבלתי הצעת נישואין מבן זוגי. הידיעה דרבנה אותי יותר להגיע ליעד כדי שאוכל להיכנס לשמלת חלומותיי. 
כל מפגש היה מרתק יותר מקודמו, המידע שיפית חלקה עימי הועיל ותרם המון לירידה.
בכל מפגש, התאימה עבורי תפריט לשבועיים הקרובים, גם לחגים ואירועים מיוחדים.
עם הזמן, הרגשתי ירידה במידות המכנסיים והחולצות. מה גם שפניי שהיו מלאות - החלו אט אט להצטמק. 
התהליך הגיע לסופו במרץ 2010 כאשר הגעתי למשקל 61.3 ק"ג ומספר שבועות נתקעתי עליו – הבנתי שזה היעד הסופי. אמנם לא הגעתי ליעד שהצבתי לעצמי– 59 ק"ג, אבל ירידה של 12.5 ק"ג מספקת בהחלט! הדרך לא הייתה קלה ורצופה במכשולים, עליות, ירידות, פיתויים (כולל שוקולד שאני כל כך אוהבת ולמדתי בתהליך למתן את צריכתו), השקעה רבה אבל התוצאה מראה את המאמץ שהושקע כדי להגשים חלום.
גם לאחר סיום המפגשים, השיחות מיפית אינן מפסיקות. מעריכה אותה מאוד על כך!
ברצוני להודות ליפית על ההדרכה, העידוד, התמיכה, ההערות וההארות שעזרו לי לבנות השקפת חיים אחרת וטובה עבורי ועל הזמן שהושקע למען הגשמת המטרה.
"גם מסע בין אלף מייל, מתחיל בצעד אחד" - זה התחיל בצעד אחד תמים, עם המון רצון ונגמר עם חיוך רחב על פניי וידע עצום.
"כוח הרצון טמון בכל אחד ואחד מאיתנו"
אוהבת המונים ומודה על כל רגע,
לימור יהודי - דרורי, רמת גן. 

אורי ריבנר

עם יפית עברתי מהפך אמיתי.
בספטמבר 2009, ממש לפני החגים ויומולדת 39, שקלתי 103 קילו עם 29 אחוזי שומן – וידעתי שאני חייב שינוי מיידי בהרגלי התזונה.
במשך שלוש השנים שקדמו לכך הייתי פעיל במכון כושר ואפילו היה לי מאמן אישי; אבל לא רק שהדבר לא הביא לירידה במשקל, אלא ההפך. "פיציתי" על הזיעה בחדר הכושר באכילה לא נכונה, ועם השנים המשקל רק הלך ועלה.
הפגישה הראשונה עם יפית נראתה לי משונה: היא לא הציעה לי תפריט כמו דיאטניות אחרות שפגשתי עם השנים, אלא רק רצתה ללמוד עלי ועל הרגלי החיים שלי. לאחר מכן ביקשה שבמשך שבוע שלם פשוט ארשום מה אני אוכל.
אחרי שבוע החל התהליך, שהיה מרובה בהפתעות. "אתה צריך לאכול כל שלוש שעות" היתה ההפתעה הראשונה. "תחליפי סוכר זה לא מרזה. תעבור לסוכר או סוכר חום להמתיק את הקפה". "בין ארוחת הבוקר לצהריים תאכל כריך. מה דעתך על גבינת פטה?"
יפית שאלה, ייעצה ובייחוד הסבירה. תוך זמן לא רב התחלתי להבין מה בדיוק הגוף שלי רוצה, ואיך להביא אותו למצב מאוזן מבלי לוותר על הנאות האכילה.
ביוני 2010 כבר שקלתי קצת יותר מ- 84 ק"ג, עם כ- 20 אחוזי שומן.
בשבילי NutraCoach זה מהפך תודעתי ולא דיאטה. זה ארגז כלים שמאפשר לי לסגל ולשמור על הרגלי אכילה נכונים, לשלוט במשקל, לפתח איכות חיים שונה לגמרי ובעיקר להבין. להבין מה בעצם הגוף צריך, מה השילוב הנכון של אכילה ופעילות גופנית, מה ההשפעה של סוגי מזונות, ואיך הכל עובד יחד.
תודה, יפית! 
אורי ריבנר, מזכרת בתיה. 

בוב כהן

Dear Yafit,
After hearing this week that you have opened your own private practice I thought your prospective clients should hear how happy I, who have been under your care for 18 months, feel about you.  I first began seeing you when my trainer at my gym told me that exercise will not take off the weight that I wanted to lose.  You told me, that I need to lose 20 lbs in for me to be at my ideal weight.  You will remember that I laughed at that suggestion.  At the age of 64 that seemed to be an impossible task.  I would have been satisfied with just loosing 10 lbs which I thought would be difficult enough.  You then convinced me that it could be done & that I would be able to do it with the program that you set up for me.

You were right!  Within 6 months the 20 pounds I needed to lose was accomplished.  It’s now 18 months since that first visit & I am still at my ideal weight.  The program you put me on suited me fine.  You didn’t make drastic changes in what I ate, you modified what I was eating and taught me how to eat properly. 

By staying with this program I am easily able to maintain my weight. I occasionally even indulge in a sweet dessert.  I feel better, have more energy and look better. I am at a weight which I haven’t been at in 20 years.  I am truly indebted to you.  You can certainly call me one of your success stories. 

I wish you success in your new endeavor and would be happy to recommend you to anyone.

Best of Luck!
Bob Cohen